Tre stycken damer söker nu kille för fyrkant. Vi vill alla bli knullade oskyddat, hårt, och sensuellt. du ska ha en oändlig sexlust, gilla att spruta mycket, och tycka om att tillfredsställa många tjejer på en gång. Vi hoppas att du har erfarenhet inom gruppsex / orgie. vi finns väldigt centralt i Sverige, och skulle kunna möta dig i Stockholm exempelvis eller annan stad. Vårt krav är att du har en kuk som är över 14cm, är mellan 20 till 60 år, och inte är blyg av dig.
Första tjejen heter Emilia, men kallas för Milla. Hon är en brunett som inte är blyg av sig, gillar att svälja sperma, och analsex. 22 år gammal.
Den andra tjejen kallar sig för ”Issa” men heter Isabelle, hon är en blondin med stora mjölkfyllda tuttar som vill bli smekta. 24 år gammal och jobbar på en klädaffär på fritiden.
Jag som skriver vår sexannons här kallas för Mia, är 22 år gammal som Milla och ser fram emot att få pröva på kollektivt sex. Vi är öppna för att träffa kåta par också, men vill helst träffa en kille tillsammans för en fyrkant. Om inte någon av oss kan vara med på knullträffen så blir det en fyrkant.








Skulle gärna träffa upp er och leka en hel helg.
Har som mest varit ensam med 4 tjejer men det låter som ni skulle köra slut mig mer än vad dom gjorde. Underbart
Är 42 från Stockholm
0737415785
Har haft 4 tjejer som ensam kille som mest så 3 skulle inte vara några problem
Hej! Vill verkligen träffa er alla för sköna 4kanter. Jag är 53år och bor i Örebro området.
Hej snyggingar.
Här har ni en man i 40 års åldern som vill tillfredsställa er alla tre. Älskar att knulla yngre tjejer hårt och länge. Vill ni, så sprutar jag mer än gärna era fittor fulla med mitt vita guld.
Hör av er, singel79@yahoo.com
Pussar på fittorna.
Hej ni tre
Alltså vi fyra i samma rum, stäng dörren och öppna inte på ett dygn, blir mycket tunga och mun, vill
ju knulla er alla, kanske bakifrån så din tunga kan slicka en annan våt fitta, eller sitt på mej så knulla mej medan jag har en våt på mitt ansikte, känner hur det rinner på mina kinder, ett vanligt knull tar ju minst två timmar, vi behöver mer tid
Lars-Inge
Robin, 28 år. Jag passar väl in på eran beskrivning och tycker att det vore väldigt spännande.
Släng iväg ett mejl om ni är intresserade!
Skulle gärna knulla er tre i dagar. Om ni är intresserade maila bara.
Låter ju riktigt intressant jag är 31år & jag skulle lätt va me på nått så kul & jag älskar att se & få kvinnor att njuta! så hör bara av er om ni vill veta mer om mig
Hej skriv till mig på mailen. Jag har allt ni söker. Är svensk kille 28 år och bor i Stockholm 🙂
jag fyller era krav, skriv gärna tillbaka för mer info